niceboy:)
 

 

שלום רב,

 

קיום אנו נמצאים באמצע מערכת בחירות וברצוני לחדד כמה נושאים לגבי האידיאולוגיה שלנו.

 

מפלגת "חזון לאומי" היא מפלגה לאומית ליבראלית  ששמה דגש כבד על הביטחון והכלכלה.

מטרת העל של ממשלה בראשות "חזון לאומי" היא  לשמור על קיומה של מדינת ישראל כבית לאומי בטוח לעם היהודי בארץ ישראל, ולצקת תוכן לאומי לצביונה של מדינת ישראל, תוך מתן שיווין זכויות מלא למיעוטים החיים בה, כך שערכיה כמדינה יהודית ודמוקרטית יהיו מאוזנים ושלובים זה בזה!

 

פסקה זאת היא בעצם העיקרון שמאחורי המפלגה.  

 

בנושא הכלכלה אנו חושבים שהדרך הטובה ביותר להתמודד עם העוני והאבטלה ובנוסף גם להעלות את הצמיחה במדינת ישראל היא הדרך הקפיטליסטית.

מהו קפיטליזם?

קפיטליזם הוא שיטה כלכלית וחברתית שהתפתחה באירופה המבוססת בעיקרה על הזכות של פרטים וקבוצות לבעלות פרטית על הקניין ולשימוש בו באופן חופשי, תוך הסתמכות על אכיפת זכויות הקניין באמצעות הרשות השופטת. תחת מונח זה נכללות גם תיאוריות שכוונתן העיקרית להצדיק את זכות הבעלות הפרטית על הקניין והכוונה או ביטול של הגבלות ממשלתיות על יישומה.

 

בתחום הכלכלי, התוכנית תהיה בת כמה שלבים שהעיקרון העומד מאחורי כל השלבים מבוסס על היוזמה הפרטית, פטורה מכבלי הבירוקרטיה הממשלתית.

בשלב הראשון: הפרטה רחבה של החברות הממשלתיות ( לדוגמה: חברת החשמל), המטרה היא שהמדינה  תחזיק בכמה שפחות אחזקות במדינה.

בעזרת הפרטה זאת למדינה יהיה כסף שבו היא תוכל להשקיע בתחומים אחרים שעד כה לא מקבלים מספיק תקציב.

בשלב השני: צמצום המגזר הציבורי, שהוא מהגדולים בעולם המערבי.

אם נצמצם את המגזר הציבורי שרובו בנוי בשיטת "הקומבינה" הישראלית נוכל להישאר עם מגזר ציבורי שמומחה בתחומו שינהל את מדינתנו בצורה מושלמת.  

 

בעזרת הכסף שנוצר בעקבות צעדים אלו נפעל למען המטרות הבאות: העלאת שכר המינימום, סל בריאות מורחב, דיור הולם, עזרה לנזקקים, תרבות ושמירה על איכות הסביבה.

 

בנושא מדיניות החוץ והביטחון, מדינת ישראל תחזיר לידיה את כוח הרתעה שלה, תוך נקיטת יד קשה ושפה ברורה ומאוחדת מול אויבינו. ומאידך תפעם לקרב בין בני בריתנו.

אנו נפגע בנחישות להבטיח את הביטחון בתושבינו מול ארגוני הטרור שמאיימים לפגוע בנו!

אנו נשלים את גדר הביטחון ,ללא פגיעה בהתנחלויות הקיימות במהירות האפשרית באופן שיקנה ביטחון מרבי לאזרחים, תוך התחשבות בצרכי האוכלוסייה האזרחית הפלסטינית בניסיון למנוע ממנה סבל מיותר.

מפלגת חזון לאומי שואפת להשגת שלום עם העם הפלסטינאי.

בנוסף נפצה ונקל על האוכלוסייה הפלסטינית שנפגעת בעקבות הגדר. אבל, במידה ותימשך מדיניות הטרור בראשות החמס אנו נפעל ביד קשה עד להשגת שקט באזור, מדינת ישראל לא צריכה לחיות בפחד מתמשך בעקבות התקפות טרור על מדינתנו.

אחרי בניית הגדר לא תיהנה התיישבות יהודית באזור שמאחורי הגדר, אלה רק באזורים בתוך מדינה ישראל. מאחזים לא חוקיים המפריעים להתנהלות הממשלה ולבניית הגדר יועתקו לאזור מדינת ישראל.

 

בנושא החוץ אני מאמינים בחיזוק הקשרים עם מדינות שיש לנו קשרים איתם, וקיום קשרים עם מדינות שאין לנו עימם הסכמים כלל. מסע הסברה רחב, מטרת המסע  תיהנה  הסבר נרחב על ישראל ועל פעולותיה מה שיגרום לשיפור הרושם על  מדינת ישראל, מה שיוביל בסופו של דבר לחיזוק מעמדנו באו"ם.

כאשר כוחה של ישראל יגדל בעולם והרושם על ישראל יהיה מהטובים בעולם מדינת ישראל תזכה בהרבה תמיכה ומטיירות משגשגת.

 

בנושא חינוך תרבות וספורט:

חינוך - כדי שמערכת החינוך תפעל כראוי אנו חושבים שצריך לשפר את מעמדם של המורים שלנו, במצב כיום הם מרוויחים שכר מינימום שלא שווה להם להתמודד עם הבעיות שלנו בכיתות.

אנו מציעים לשפר את מעמדם, לעלות להם את המשכורת, להוסיף שעורי תגבור ועזרה לנזקקים , חינוך חינם שוויוני מהמעון ועד לאוניברסיטה.בנוסף פחות תלמידים בכיתה,יותר שעות לימוד ולהשריש את ההיסטוריה היהודית בתוכניות הלימודים.

ז"א שככל שנשקיע יותר במורים כך הם ישקיעו יותר בתלמידים, אם תהייה להם מוטיבציה ללמד לתלמידים תהייה מוטיבציה ללמוד. התלמידים יצליחו יותר, בנוסף יוספו שעות לימוד ושיעורי עזרה לנזקקים ומספר התלמידים בכיתה יעמוד על 20-30. זאת הנוסחה שלנו בחינוך.

תרבות וספורט -  קידום הספורט בארץ, תוך שמירה על כבוד הדדי ושיווין.

פיתוח ענפי ספורט שמביאים הישגים וכבוד למדינה ולא זוכים לכבוד הראוי ופיתוח מגרשי ספורט ראויים. 

כגון שיפור המעמד של הג'ודו ושל הטניס.

 

בנושא פנים נפעל למען בניית תו תקן לחיים שיכלול את מחויבות המדינה לאזרחיה; מחויבות המבוססת על מדינת רווחה מתקדמת, המקיימת סל שירותים לאזרח, הכולל: סל בריאות מורחב, דיור הולם, תרבות ושמירה על איכות הסביבה. בנוסף לחימה במשפחות הפשע, להחמיר את כל העונשים במדינה, כולל עונשי התחבורה.

אנחנו נפעל למען פיתוח הנגב והערים וליצירת תשתיות חזקות והולמות במדינה.

כמו שראיתם בנושא הכלכלה אני דוגלים בכלכלה חופשית קפיטליסטית אבל יש שירותים שהממשלה חייבת להתערב ולתת לאזרח כגון דיור הולם וסל בריאות מורחב (מציל חיים). תרבות ושמירה על איכות הסביבה. לא נפרנס אנשים שלא יוצאים לעבוד!

בנושא הנגב יש לנו שטח מאוד גדול שלא מפותח ואנו נפעל למען פיתוח הנגב וערי מצוקה.

האלימות רק מתחזקת ואנו צריכים לפעול נגדה כבר מגיל צעיר, אחד הדרכים הוא למחוק את משפחות הפשע בישראל, להפסיק עם השחיתויות שרק הורסות את החברה שלנו.

להחמיר עם העונשים הכללים ולהרתיע בכך את העבריינים, בנוסף להגביר את המלחמה בתאונות הדרכים וליישם את עצת אור ירוק לחיים.

 

המשך קידום מעמד האישה - נפעל להמשיך קידום מעמד האישה והפסקת האפליה הקיימת.

 

בנוסף נפעל ע"פ עקרונות אלו:

קיום משטר ממלכתי-דמוקרטי במדינה: הבטחת עליונות החוק, זכויות האדם והאזרח, חופש המצפון, חרות הפרט, שיווין זכויות והזדמנות כל אזרחי המדינה ומניעת כל אפליה על רקע מין, גזע, עדה, דת, מעמד או השקפה.
 
 

לפניות

 

נתן לפנות אלינו לכל פניה ונשמח לעזור.

רוני עממער – יושב ראש מפלגת חזון לאומי 299317853 ICQ:

אורטל אלטר – סגן יושב ראש 170188519 ICQ:

יוגב אברהם – דובר המפלגה  228922587 ICQ:

חשבון משתמש
שלום אורח/ת

התחבר | משתמש חדש
לוגו 2
דגל
צו פיוס!
.
לתמונות נוספות...